YMM AHMET GÜNDÜZ GEBZE SMMM ODASINDA 18.09.2015 TARİHİNDE E-FATURA VE E-DEFTERE GEÇİŞ SÜRECİ KONULU SEMİNER VERDİ.
YMM Ahmet GÜNDÜZ Gebze SMMM Odasında 18.09.2015 tarihinde E-Fatura ve E-Deftere Geçiş Süreci Konulu seminer verdi.

Yeminli Mali Müşavir Ahmet Gündüz tarafından Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Gebze Temsilciliğinde e-Fatura ve benzeri konularda seminer düzenlendi. Son güncel gelişmelerin, pratik bilgiler eşliğinde sunulduğu seminer ilgiyle takip edildi. 

 

Seminer öncesinde Serbest Mauhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMM) Gebze Temsilciliği Başkanı Neşe Demir ve Kocaeli SMM Odası Sekreteri Taner Öner bir konuşma yaptı. Başkan Demir, yaptığı konuşmada düzenlenen seminerle ilgili bilgi verirken, Yeminli Mali Müşavir Ahmet Gündüz'e de katkılarından dolayı teşekkür etti. Ardından söz alan Oda Sekreteri Öner ise, odanın yaptığı çalışmalar hakkında katılımclıları bilgilendirdi.

 

Konuşmaların ardından seminere geçildi. AG Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim AŞ. Kurucusu Ahmet Gündüz, e-fatura, e-defter, e-arşiv, e-tebligat, e-yoklama ve geçiş süreci hakkına önemli bilgiler paylaştı. Katılımcılar, seminerde; son güncel uygulamalar ve değişiklikler,  yasal düzenlemeler,  uygulamadan yararlanma yöntemleri ve sık sorulan  sorular hakkında detaylı bilgi aldı. Katılımcıların sorularının yanıtlanmasıya tamamlanan programın bitiminde oda yetkilileri tarafından  AG Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim AŞ. Kurucusu Yeminli Mali Müğşavir Ahmet Gündüz'e armağan takdim edildi.

 

Gebze SMMM Odasında 18.09.2015 tarihinde E-Fatura ve E-Deftere Geçiş Süreci Konulu seminer verdi.


BU HABERİ SOSYAL MEDYA DA PAYLAŞ