KURBAN BAYRAMINI SEVDİKLERİNİZLE, SAĞLIK, MUTLULUK VE HUZUR İÇİNDE GEÇİRMENİZİ DİLERİZ.
Kurban bayramını sevdiklerinizle, sağlık, mutluluk ve huzur içinde geçirmenizi dileriz.

Birlik ve beraberliğimizin güçlendiği, kardeşlik duygularımızın daha da pekiştiği, sevginin, hoşgörünün ve şefkatin arttığı Kurban Bayramını karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yoksulları kollayan, paylaşımda adaleti sağlayan bir bayram olan Kurban Bayramı, tüm vatandaşlarımızın, aynı his ve davranışlarla kutsal bir ibadeti aynı anda yapmalarına neden olan ve manevi değeri çok yüksek olan özel bir zaman dilimidir.

Bu özel ve güzel günleri fırsat bilerek yaşamımızda kardeşliğin, eşitliğin, adaletin etkin kılınması, etik değerlerin toplumu kuşatması adına hep birlikte ve başka zamanlardan daha fazla çaba göstermeliyiz. Bayramın bu güzel atmosferini iyi değerlendirilmeli, birlik ve bütünlüğümüz perçinlemeli, sevgi, şefkat ve merhamet duygularımızı coşturmalı, küskünlük ve dargınlıklar ortadan kaldırmalıyız.

Kurban Bayramımızın, ihtiyacımız olan bu hasletleri sağlamasını, iyiliğe, güzelliğe ve adalete ışık tutmasını diler, terör olaylarının son bulduğu, barış ve kardeşliğin hakim olduğu güzel bayramlar geçirmenizi dilerim.

 

Ahmet GÜNDÜZ
Yeminli Mali Müşavir

 


BU HABERİ SOSYAL MEDYA DA PAYLAŞ