GEBZE TİCARET ODASINDA 22.10.2015 TARİHİNDE YMM AHMET GÜNDÜZ SUNUMUYLA " E-FATURA, E-DEFTER, E-TEBLİĞAT VE GEÇİŞ SÜRECİ" KONULU SEMİNER VERİLDİ
GEBZE TİCARET ODASINDA 22.10.2015 TARİHİNDE YMM AHMET GÜNDÜZ SUNUMUYLA

GEBZE TİCARET ODASINDA 22.10.2015 TARİHİNDE YMM AHMET GÜNDÜZ SUNUMUYLA " E-FATURA, E-DEFTER, E-TEBLİĞAT VE GEÇİŞ SÜRECİ" KONULU SEMİNER VERİLDİ.

 

Gebze Ticaret Odası’nda, AG Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı ve Yeminli Mali Müşavir Ahmet Gündüz tarafından,  "E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv ve E-Tebligat Uygulamalarına Geçiş Süreci" konulu seminer düzenlendi.

 

Gebze Ticaret Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleşen seminer, odanın konferans salonunda yapıldı. Seminere oda yetkilileri, mali müşavirler ve firma muhasebe departmanlarının sorumluları katıldı. Açılış konuşmalarının ardından E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv ve E-Tebligat Uygulamalarına Geçiş konulu seminer başladı.

 

3 saat süren seminerde konunun uzmanı ve tanınmış yeminli mali müşavirlerden Ahmet Gündüz katılımcılara detaylı ve gerekli bilgiler verdi. Yoğun bir ilgi ile karşılanan ve dikkatle takip edilen seminer beğeni ile karışlandı. Program Yeminli Mali Müşavir Ahmet Gündüz’ün, katılımcıların sorularını cevaplaması ile son buldu.

 


BU HABERİ SOSYAL MEDYA DA PAYLAŞ