YMM AHMET GÜNDÜZ KOTO’DA İNŞAAT MUHASEBESİ SEMİNERİ VERİLDİ
YMM AHMET GÜNDÜZ KOTO’DA İNŞAAT MUHASEBESİ SEMİNERİ VERİLDİ

Yeminli Mali Müşavir Ahmet Gündüz Kocaeli Ticaret Odası’nın düzenlediği program çerçevesinde “İnşaat Muhasebesi ve KDV İade İşlemleri” konulu seminer verdi.

 

Türkiye’nin önde gelen Yemini Mali Müşavirlerinden Ahmet Gündüz, Kocaeli Ticaret Odası’nın (KOTO) davetlisi olarak önceki gün oda konferans salonunda “İnşaat Muhasebesi ve KDV İade İşlemleri” konulu seminer verdi. Yaklaşık 3 saat süren programa muhasebeciler, müşavirler ve mali müşavirler katıldı.

Verilen eğitimde; inşaat muhasebesine ilişkin genel bilgilendirme yapılarak, inşaat muhasebesi uygulamaları hususunda paylaşımlarda bulunuldu. İnşaat KDV işlemlerini çeşitli örneklerle paylaşan AG Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı ve Yeminli Mali Müşavir Ahmet Gündüz, interaktif şekilde geçen program boyunca katılımcıların sorularını da yanıtladı. Katılımcılar programın verimli geçtiğini belirtirken, edindikleri bilgilerin inşaat muhasebesi işlemlerinde kendilerine oldukça fazla katkı sunacağını belirttiler.

 


BU HABERİ SOSYAL MEDYA DA PAYLAŞ