YMM AHMET GÜNDÜZ SUNUMUYLA GEBZE TİCARET ODASI'NDA 28.12.2015 TARİH SAAT:14.00'DAA "E-FATURA, E-DEFTER, E-ARŞİV FATURA, E-TEBLİĞ UYGULAMALARI VE 2016 YILINA GİRERKEN YAPILMASI GEREKENLER" SEMİNERİ YAPILDI.
YMM AHMET GÜNDÜZ SUNUMUYLA GEBZE TİCARET ODASI'NDA 28.12.2015 TARİH SAAT:14.00'DAA

 

Ekonominin özellikle vergi ve muhasebe gibi konularında verdiği demeçlerle tanınan ve ülkemizin birçok yerinde konferanslar ve eğitimler veren Yeminli Mali Müşavir Ahmet GÜNDÜZ tarafından"E-FATURA, E-DEFTER, E-ARŞİV FATURA, E-TEBLİĞ UYGULAMALARI VE 2016 YILINA GİRERKEN YAPILMASI GEREKENLER"  konulu seminer verildi.

Seminere Gebze Ticaret Odası yöneticilerinin yanısıra, oda üyeleri, muhasebeciler ve müşavirlerin katıldı. 14.00’da başlayan program 17.00’a kadar sürdü. AG Yeminli Mali Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Yeminli Mali Müşavir Ahmet GÜNDÜZ, ekonomi, vergi, muhasebe anlamında yapılacaklara sunumunda dikkat çekti.  Gebze Ticaret Odası Konferans Salonunda düzenlenen programda uzman Gündüz katılımcıların sorularını yanıtladı. İlgiyle izlenen seminer, katılımcılardan tam not aldı. 

 


BU HABERİ SOSYAL MEDYA DA PAYLAŞ