KORONAVİRÜS (COVİD-19) TEDBİR VE ÖNERİLERİMİZ

Değerli Üyemiz/Müşterimiz,

 

Sağlığınız Bizim İçin çok Değerlidir. Bu nedenle

Koronavirüs (Covid-19) Salgınına Karşı Aldığımız Önlemler Aşağıdadır;

 

Şirketimiz, küresel çapta toplum sağlığını tehdit eden Koronavirüs (Covid-19) salgınıyla ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor. Bu süreçte en büyük önceliğimiz sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumaktır.

 

Bu nedenlerle, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığınca alınan önlemlere ek pek çok koruyucu önlem ve kararı uygulamaya aldık.

 

Öncelikle sizin ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği için;

 

İşlemlerinizi öncelikli olarak zamanında yapabilmek için gerekli önlemler alınmıştır.

 

Daha Detaylı bilgi için web sitemizi tıklayınız.

 

Hijyen planımız çerçevesinde tüm çalışma alanlarımızda iklimlendirme, hijyen ve dezenfeksiyon programlarını titizlikle sürdürmeye devam ediyoruz.

 

Şirketimizdeki yoğunluğu ve ikili teması da asgari düzeyde tutmak adına, gerekli aksiyonları hayata geçirdik.

 

Bunun yanı sıra sizlere bu dönemde kolaylık sağlamak adına;

 

Çalışanlarımızı, Koronavirüs salgınının dünyada başladığı ilk günden bu yana, dikkat edilmesi gerekenler konusunda düzenli aralıklarla bilgilendirmeye ve gerekli tüm koruyucu önlemleri almaya devam ediyoruz.

 

Tüm çalışanlarımız için maske, sıvı dezenfektan ve eldiven gibi gerekli kişisel koruyucu malzemeleri tedarik ettik.

 

Şirketimizdeki ikili teması bulunan tüm çalışanlarımızın, eldiven ile çalışmasını zorunlu hale getirdik.

 

Hamile ve kronik rahatsızlığı bulunan çalışanlarımıza, evden çalışma, çalışamıyorlarsa idari izinli sayılma imkânı sağladık.

 

Toplum sağlığını korumak adına, zorunlu olarak bu ülkelere seyahat eden kişilerin, seyahat dönüşünde çalışma alanlarına alınmayarak 14 gün boyunca karantina döneminden sonra iletişim kurabileceğimiz kuralını zorunlu tuttuk.

 

Tüm eğitimlerimizi, toplantılarımızı, etkinlik ve organizasyonlarımızı, seyahat gerektiren çalışmalarımızı ikinci bir karara kadar erteledik.

 

Bu kapsamda toplumsal sağlığımız için gerekli tüm önlemleri etkin bir şekilde aldığımızı ve hizmetlerimizi kesintisiz olarak sürdüreceğimizi özellikle bildirmek isteriz.

 

Bu hassas dönemde sizlerin ve çalışma arkadaşlarımızın sağlığını korumak ve sizlere verdiğimiz hizmeti kesintisiz ve en iyi şekilde devam ettirmek önceliğimizdir.

 

Sağlıklı günler dileriz.

 

 


BU HABERİ SOSYAL MEDYA DA PAYLAŞ